NEOGAGE wersja 3.1.0


2 lipca, 2024

Blog Image Header

Informujemy, że wersja 3.1.0 aplikacji NEOGAGE jest już dostępna.

Co tym razem przynosi najnowsza aktualizacja? Przygotowaliśmy dla Was szereg nowości i usprawnień, które znacząco zwiększą funkcjonalność naszego narzędzia.

Jedną z modyfikacji, o których warto wspomnieć, jest możliwość konfiguracji kolumn w powiadomieniach e-mail (np. o nadchodzących działaniach lub działaniach po terminie). Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować wygląd i zawartość powiadomień do swoich indywidualnych potrzeb, co z kolei przekłada się na bardziej efektywne podejmowanie decyzji.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników modułu Metrology, stworzyliśmy dodatkowy moduł opcjonalny, który ułatwia zarządzanie zgłoszeniami i zleceniami, wspierając tym samym procesy serwisowe i konserwacyjne.

Jeśli chodzi o moduł Machine Control, nowe usprawnienie w obrębie tworzenia zleceń pozwala na definiowanie nie tylko ich typów, ale również podtypów, co umożliwia bardziej szczegółowe i precyzyjne zarządzanie zleceniami.

Na koniec, dobra wiadomość dla użytkowników modułu Części Zamiennych. Najnowsza aktualizacja wprowadza funkcjonalność umożliwiającą tworzenie kodów QR, aby usprawnić zarządzanie zapasami oraz identyfikację części.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie inne usprawnienia pojawiły się w wersji 3.1.0, sprawdźcie zakładkę „Aktualności” w aplikacji lub skontaktujcie się z nami, aby przetestować wersję demo: telefonicznie pod numerem +48 17 717 65 42, mailowo: [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy.