NEOGAGE wersja 2.6.0


19 grudnia, 2023

Blog Image Header

Pragniemy poinformować, że zakończyliśmy pracę nad nową wersją aplikacji NEOGAGE – 2.6.0.

Modyfikacje i ulepszenia pojawiły się w obrębie wszystkich modułów.

Od teraz, użytkownicy modułu Metrology będą mogli dodawać więcej niż jednego użytkownika do karty przyrządu, a także przypinać ten sam dokument do więcej niż jednego działania zewnętrznego. Mamy nadzieję, że te nowe opcje pozwolą na jeszcze bardziej efektywną pracę z aplikacją. Ponadto, warto zwrócić uwagę na funkcjonalność, która pojawiła się w kalendarzu działań na wyposażeniu pomiarowym oraz parku maszyn. Ściślej mówiąc, chodzi o możliwość symulowania takich działań na rok do przodu.

Jeśli chodzi o moduł narzędziowy Tool Management, dodanie możliwości określania stanów minimalnych i maksymalnych narzędzi jest modyfikacją, która na pewno nie umknie Waszej uwadze. Chcemy, aby nasz system nie tylko umożliwiał skuteczną kontrolę wyposażenia, ale również przyczyniał się do zachowania ciągłości w produkcji.

Ulepszeniem w obrębie Tool Management, o którym warto również wspomnieć jest możliwość dodawania i planowania działań dla narzędzi unikatowych

Na zakończenie kilka słów o ogólnych zmianach, które pojawiły się w systemie. Użytkownicy mogą od teraz definiować czas automatycznego wylogowania z systemu, a także korzystać z opcji przełączania się między kontem głównym, a takim do podglądu całej bazy.

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze zmieniło się w nowej wersji, zachęcamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub drogą mailową [email protected].

Chętnie udzielimy Wam więcej informacji i opowiemy o nowych funkcjonalnościach.