NEOGAGE wersja 2.3.5


4 kwietnia, 2023

Blog Image Header

Informujemy, że pojawiła się nowa wersja aplikacji NEOGAGE – 2.3.5.

Modyfikacje i ulepszenia pojawiły się tym razem w obrębie wszystkich modułów.

Jeśli chodzi o zarządzanie sprzętem kontrolno-pomiarowym, dodanie możliwości wybrania Grupy odpowiedzialnej za przyrząd jest niewątpliwie jedną z najważniejszych funkcjonalności, które wprowadziliśmy. Taka opcja została wdrożona już jakiś czas temu w innym z modułów (Machine Control) i świetnie się sprawdziła jego użytkownikom. Mamy nadzieję, że w przypadku Metrology, okaże się równie przydatna.

Ponadto, warto również wspomnieć o ulepszeniu rejestrowania wykonanych działań na przyrządach. Od teraz użytkownicy aplikacji będą mogli dodawać załączniki nie tylko do działań wewnętrznych, ale również do tych, które wykonywane są zewnętrznie. Co do modułu Machine Control i zarządzania parkiem maszynowym, zmodyfikowany został mechanizm wyróżniania zgłoszeń o awariach, w taki sposób, aby nowe zgłoszenia w tabeli nie umknęły uwadze użytkowników.

Ogromnie cieszymy się, że prace nad nową metodą statystyczną dodaną do modułu Analysis dobiegły końca. Oprócz analiz MSA typu Cgk, GR&R i Atrybutowej, będzie również możliwe wykonanie Analizy wariacji, w skrócie ANOVA. Ta metoda wyjaśnia jakie jest prawdopodobieństwo, że wyodrębnione czynniki są powodem różnic pomiędzy obserwowanymi średnimi grupowymi.

A na zakończenie, kilka słów o Tool Management i wprowadzonych modyfikacjach. Nie mamy wątpliwości, że możliwość określenia ceny zakupu narzędzia przy rejestracji jego przyjęcia nie umknie Waszej uwadze. Ponadto, zarządzanie sprzętem w tym module zostało wsparte metodą FIFO („First-In, First-Out”), co oznacza, że narzędzia, które zostały nabyte jako pierwsze, będą zużywane w pierwszej kolejności.

Zachęcamy Was do kontaktu i przetestowania wersji demo aplikacji NEOGAGE, aby sprawdzić wyżej wspomniane oraz inne funkcjonalności, które oferujemy w swoim rozwiązaniu. Wystarczy uzupełnić formularz kontaktowy dostępny na stronie https://neogage.com/kontakt/ bądź skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną.