NEOGAGE wersja 2.3.1


1 kwietnia, 2022

Blog Image Header

Miło nam poinformować, że pojawiła się nowa wersja systemu NEOGAGE – 2.3.1

Generowanie kodów QR w module Tool Management jest niewątpliwie jedną z najważniejszych funkcjonalności, które wprowadziliśmy. Dzięki niej identyfikacja narzędzi stanie się szybsza i jeszcze bardziej efektywna. Odczyt kodu trwa ułamek sekundy i pozwala na przeniesienie się bezpośrednio do karty narzędzia.

Ponadto, nie mamy wątpliwości, że dodanie wizualnej reprezentacji miejsc, która pojawi się we wszystkich modułach aplikacji, nie umknie Waszej uwadze. Jesteśmy przekonani, że funkcjonalność ta ułatwi i przyspieszy wyszukiwanie oraz pozwoli w prosty sposób operować na posortowanych danych.

Warto zaznaczyć, że w ramach aktualizacji zwiększona została długość pola nazwy użytkownika, a także pojawiły się nowe usprawnienia i rozszerzenia do funkcjonalności przepływu narzędzi oraz tworzenia hierarchicznej struktury miejsc. Ten zabieg ma na celu zwiększenie wygody użytkowania aplikacji.


Jeżeli macie pytania odnośnie naszego systemu, jego nowej wersji bądź pomysły na doskonalenie istniejących funkcjonalności, zachęcamy Was do kontaktu poprzez formularz kontaktowy dostępny na https://neogage.com/kontakt/. Nasi eksperci skontaktują się z Wami najszybciej jak to możliwe i udzielą odpowiedzi na pytania oraz pomogą dobrać usługi do Waszych potrzeb.