Aplikacja Quality Control - już gotowa!


1 czerwca, 2023

Blog Image Header

Mamy przyjemność ogłosić, że prace nad pierwszą wersją naszego nowego produktu dobiegły końca.

Aplikacja Quality Control ma na celu wspomóc kontrolę jakości wyrobów gotowych i jest idealnym narzędziem dla przedsiębiorstw produkcyjnych.

Warto zaznaczyć, że aplikacja dostępna jest zarówno w wersji mobilnej, jak i desktopowej, co znacznie ułatwia jej użytkowanie.

Pierwsza odsłona Quality Control jest efektem doświadczeń i wiedzy zdobytej przez zespół NEOGAGE na przestrzeni lat. Na jakość naszego produktu wpłynęli także użytkownicy systemu do zarządzania wyposażeniem produkcyjnym NEOGAGE, którzy przekazali nam swoje uwagi i sugestie dotyczące pożądanych funkcjonalności.

Co więcej, według naszej najlepszej wiedzy, to pierwsza tego typu aplikacja wspomagająca kontrolę jakości wyrobów gotowych, która została opracowana i wytworzona w Polsce.

Do głównych funkcjonalności aplikacji należy ewidencjonowanie kontrolowanych wyrobów, tworzenie własnych kart kontrolnych oraz definiowanie sprawdzanych charakterystyk, a także przeprowadzanie sprawdzeń i zapisywanie otrzymanych wyników.

Jesteśmy pewni, że dzięki nim kontrola wyrobów stanie się od teraz szybkim i uporządkowanym procesem.

Ponadto, prosta szata graficzna i przejrzysty interfejs pozwalają na błyskawiczne wyszukiwanie informacji oraz sprawne przeprowadzanie kontroli.

W przyszłości planujemy dołożyć wszelkich starań, aby aplikacja rozwijała się stosowanie do pojawiających się potrzeb, a kolejne funkcjonalności spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Więcej o aplikacji znajdziecie na https://qc.neogage.com/

Wszystkich zainteresowanych przetestowaniem wersji demo, zapraszamy do kontaktu: https://neogage.com/kontakt/