Oblicz ślad węglowy z NEOGAGE Carbon Footprint


18 marca, 2024

Blog Image Header

Z przyjemnością informujemy, że właśnie uruchomiliśmy nową stronę internetową promującą nasz najnowszy produkt NEOGAGE Carbon Footprint — aplikację do obliczania śladu węglowego organizacji oraz produktów.

NEOGAGE Carbon Footprint to narzędzie skierowane do osób odpowiedzialnych za sprawozdawczość i raportowanie emisji śladu węglowego. Warto zaznaczyć, że takie działania są kluczowe nie tylko w kontekście dostosowania do obowiązujących norm (GHG Protocol oraz ISO 14064), ale również w kontekście realizacji inicjatyw służących ochronie środowiska, zapewnieniu zrównoważonego rozwoju oraz spełnieniu oczekiwań klientów.

Jakie korzyści niesie ze sobą wdrożenie NEOGAGE Carbon Footprint? Dostęp do bazy aktualnych wskaźników emisyjności, możliwość generowania raportów zgodnych z międzynarodowymi standardami czy śledzenie trendów i monitorowanie postępów w redukcji emisji to tylko kilka przykładów.

Zachęcamy, do odwiedzenia naszej strony: cfp.neogage.com, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach oraz funkcjonalnościach, które oferuje aplikacja.

Mamy nadzieję, że przypadnie wam do gustu nie tylko design strony, ale także jej intuicyjna nawigacja, a starannie zaprojektowany interfejs aplikacji zapewni przyjemne i efektywne doświadczenie w trakcie korzystania.